Problemy z koncentracją, unikanie ludzi, lęk przed nieznanym i senność

Witam. Od kilku miesięcy obserwuję u siebie niepokojące objawy: unikam ludzi, boję się nieznanego, mam problem z koncentracją, jestem non stop senna, zestresowana, czasami bardzo łatwo wyprowadzić mnie z równowagi, czasami w ogóle nie reaguję, jakby mnie to nie dotyczyło. Od pewnego czasu mam problem z wzdęciami, które również mnie irytują, praktycznie zerowe zainteresowanie seksem. Po ciąży pojawił się problem okresu... Dwa dni mam okres, później przerwa jednodniowa i czwartego dnia znowu...

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultację do psychoterapeuty i/lub lekarza psychiatry, którzy w kontakcie osobistym określą najlepszą formę leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.