Problemy z koncentracją uwagi, pamięcią

Witam! Od dłuższego czasu, mam problemy z koncentracją uwagi, pamięcią, jestem apatyczna, poirytowana, rozchwiana emocjonalnie, wpadam często w panikę gdy , nie mogę zasnąć. Ból w klatce piersiowej , ból głowy. Nie umie sama ze sobą sobie poradzić. Bardzo proszę o pomoc.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,
proszę udać się bez skierowania do pobliskiej poradni psychologicznej, tam zostanie Pani udzielona pomoc.

Pozdrawiam serdecznie