Problemy z koncentracją, zapamiętywaniem i logicznym myśleniem u 19-latka

Mam 19 lat mam problemy z koncentracją,, zapamiętywaniem jasnym myśleniem i oceną sytuacji. Wiele złego zdarzyło się w moim życiu, zawaliłem 2 lata w liceum eksperymentowałem z lekami Thiocodin i innymi, paliłem marihuanę aby zobojętnić się na porażki w końcu gdy nie zdałem po raz drugi wpadłem w depresję brałem aciprex 2 mies. i chodziłem do psychologa. Trochę to pomogło ale w końcu przerwałem terapię i aciprex się skończył. Teraz zachowuję się wrogo do rodziców są przeciwni brania pentedronu.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza