Problemy z krążeniem u młodej osoby

Witam. Mam pytanie bo trochę się martwię. Mam 24 lata. Od jakiegoś czasu podczas gdy kłądę się do łóżka odczuwam że mam bardzo gorące uda, czuje się dobrze, nie mam gorączki, nie jest mi gorąco, kiedy się odkryje nogi stają się chłodniejsze ale mi automatycznie też się robi zimno. Dodatkowo w ciągu dnia są momenty że jest mi ciepło a za chwilę się ubieram bo czuję że mi zimno, dłonie mam zimne bardzo często. Co to może być bo bardzo się martwię.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. należy zebrać dokładny wywiad lekarski I zlecić badania mp. Morfologie tsh itp. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego.