Problemy z kręgosłupem a niestrawność

Mam problem w kregoslupem szyjnym i piersiowym. Czy to moze byc pwoodem ucisku nerwu na zoladek i zlego samopoczucia przypominajacego niestrawnosc, budzi mnie to w nocy, powoduje bol i mdlosci, pozniej caly dzien jest mi niedobrze i mam jakby nadkwasote, jestem slaba i czuje jakby cos siedzialo mi w gardle. Czasami mam bole jakby rozrywania miedzy lopatkami a nawet przechodza na klatke piersiowa. Tabletki typu na zgage czy zoladek nie pomagaja. Prosze o porade.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.