Problemy z kręgosłupem a zaburzenia erekcji

Witam. Od ok maz ma problemy z erekcja. Nie podczas kazdego stosunku ale zdarza sie ze zanika wzwod. Probujemy aby wrocil do kondycji sprzed kilku minut ale nie udaje sie. Czasem kontynuujemy stosunek ale niestety mimo wszystko nie podnosi sie do oczekiwanej pozycji. Oczywiscie maz sie denerwuje i spedza mu to Sen z powiek I chcialabym sie dowiedziec co moze byc przyczyna I do jakiego lekarza ma sie udac urolog, androlog? Ma 33 Lata. Ma problemy z kregoslupem czy to moze wplywac na sytuacje?

Diagnostyką i leczeniem zaburzeń wzwodu zajmują się głównie lekarze seksuolodzy.
Schorzenia kręgosłupa mogą mieć wpływ na pojawianie się zaburzeń, ale jest wiele innych przyczyn tych problemów. Jedną z najczęstszych jest np. palenie papierosów.
Andrologia zajmuje się płodnością mężczyzn. Andrologami są najczęściej lekarze ginekolodzy.
Na naszym Portalu jest dużo materiałów na temat potencji mężczyzn, w tym o zaburzeniach wzwodu.
Warto podkreślić, że jeśli występują powtarzające się zakłócenia wzwodu, to zażywanie tzw. "suplementów' na własną rękę jest zwykle nieefektywne.
Warto przeanalizować tryb życia oraz skorzystać z porady specjalisty.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com