Problemy z kręgosłupem i bóle serca

czy moge sobie zrobic badanie serca , ktore mi ostatnio bardzo dokucza , mam 56 lat i bardzo ciezko fizycznie pracuje , mam nadcisnienie , 164/114 , bralam leki , mam tez duze problemy z kregoslupem , nie moge sie wyprostowac po poludniu , kiedy usiade po pracy , juz 6 miesiecy temu mialam robione przeswietlenie i lekarka mi poradzila to , ze juz mi nic nie pomoze bo jestem starsza i ma to prawo bolec , blagam o porade bo co to bedzie do emerytury ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ze względu na opisane nadciśnienie jak i inne dolegliwości w okolicy serca zdecydowanie może udać się Pani do specjalisty kardiologa, który zleci dokładniejsze badania. Ze względu na dolegliwości bólowe kręgosłupa powinna się Pani skonsultować ze specjalistą neurologiem, który zleci diagnostykę obrazową, a w zależności od wyniku pokieruje dalszym leczeniem.