Problemy z kręgosłupem: proszę o pomoc!

Witam. Mam 32 lata. Od ośmiu lat cierpię na bóle kręgosłupa. Przechodziłam rehabilitację, ale to nic nie pomagało. Od 4 lat mieszkam w Londynie. 2,5 roku temu miałam bardzo duże problemy z kręgosłupem, ale gdy okazało się, że jestem w ciąży, nic nie mogli zrobić. Po porodzie miałam zrobiony RM kręgosłupa. Zmniejszona lordoza kręgosłupa lędźwiowego. Lumbalizacja kręgu S1. Zwężenie przestrzeni międzykręgowych L3/L4 i L5/S1. Niewielkie tylne uwypuklenia tarczy miedzykręgowych Th11/Th12 i L3/L4 z dyskretnym jedynie modelowaniem worka oponowego. Tylno-prawoboczna pjm na poziomie L5/S1 z niewielkim modelowaniem worka oponowego, lecz z cechami modelowania korzenia S1po prawej. Poza tym zarysy kanału kręgowego gładkie. Obraz końcowego uwidocznionego w badaniu odcinka rdzenia kręgowego niezmieniony. Nierówności górnej listewki granicznej trzonu kręgu L4-guzek Schmorla i wtórne zmiany zwyrodnieniowe. Drobne guzki Schmorla widoczne są w trzonach Th11 i Th12. W lipcu mialam tutaj robioną blokadę w kręgosłup. 2 tygodnie temu znowu zaczął mnie boleć, lekarz skierował mnie znowu do kliniki bólu na nową blokadę, ale czekam na wizytę, ponieważ mogę brać blokady co pół roku. Od soboty jest bardzo źle. Nie mogę normalnie chodzić, ani wyprostować kręgosłupa. Gdy leżę albo siedzę z wyciągnietymi nogami strasznie mi drętwieją, tak samo jak w nocy i to obie. Poza tym bolą tak, jakbym miała grypę. Wczoraj byłam u lekarza. Pani doktor mnie zbadała:dosłownie wsadziła mi palec w odbyt i zapytała, czy czuję. Czułam, ale w tym momecie bardziej zaczął mnie boleć kręgosłup. Stwierdziła, że nie jest tak źle, skoro czułam. Ma mnie skierować na RM, ale znając angielską służbę zdrowia, poczekam długo. Przepisała mi D*** (angielska nazwa-psychotrop). Oczywiście mi nie pomógł i nie biorę już, bo nie lubię czuć się pijana. Nadmienię, że kręgosłup boli mnie w okolicach kości ogonowej, może trochę wyżej, boli mnie z obu stron tak, jakbym miała pas bólu na kręgosłupie. Czasami też czuję gorąco w tym miejscu. Bardzo proszę o opinię co mogę zrobić, bo z bólu zaczynam wariować. Gorąco dziękuję i pozdrawiam. A TAK NA MARGINESIE DO WSZYSTKICH LUDZI MIESZKAJACYCH W POLSCE. POLSKA SŁUŻBA ZDROWIA NIE JEST TAKA ZŁA. TUTAJ NAJPIERW DAJĄ LEKI, POTEM FIZJOTERAPIA, A POTEM, JAK NIE POMAGA, DOPIERO SPECJALISTA I BADANIA.

Witam.

Niestety nie jestem kompetentna na tyle w tym temacie, aby udzielić Pani porady. Proszę zwrócić się do lekarza, ponieważ tylko on jest w stanie Pani pomóc.

Pozdrawiam.