Problemy z krzepliwością krwi a grypa żołądkowa

Witam Mam 22 lata i od poniedzialku (06 .10) zmagałam sie z grypą żołądkowa. Trwala ona w sumie jeden dzien i nastepnego dnia czułam sie dobrze. Mam też problemy z krzepliwością krwi i co 3 dni przyjmuje 50 mg aspiryny. Lekarz u ktorego bylam powiedzial ze to dotyczy głownie dzieci ale ja Przeczytałam ze nie nalezy jej brac jak ma sie infekcje wirusową i teraz się martwir czy może mnie spotkać taki przypadek. Dzisiaj czuje sie nadmiernie senna a wiem ze to jest objaw . Proszę o radę i odpowiedz

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Obawia się pani, że brała aspirynę w trakcie infekcji wirusowej, a to może zaszkodzić? To dotyczy tylko dzieci do 15 roku życia.Może pani spać spokojnie. Zastanawiam się jednak po co w ogóle pani ta aspiryna? Aspiryna pomaga i działa p-zakrzepowo u ludzi starych.