Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 1 6 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z krzepliwością krwi a grypa żołądkowa

Witam Mam 22 lata i od poniedzialku (06 .10) zmagałam sie z grypą żołądkowa. Trwala ona w sumie jeden dzien i nastepnego dnia czułam sie dobrze. Mam też problemy z krzepliwością krwi i co 3 dni przyjmuje 50 mg aspiryny. Lekarz u ktorego bylam powiedzial ze to dotyczy głownie dzieci ale ja Przeczytałam ze nie nalezy jej brac jak ma sie infekcje wirusową i teraz się martwir czy może mnie spotkać taki przypadek. Dzisiaj czuje sie nadmiernie senna a wiem ze to jest objaw . Proszę o radę i odpowiedz
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Badania krwi - glukoza

Badanie glukozy we krwi jest bardzo ważne. Glukoza jest węglowodanem należącym do cukrów prostych i podstawowym związkiem energetycznym w naszym organizmie. Jej niedobór i nadmiar są szkodliwe dla naszego zdrowia. Sprawdź czy twoje wyniki są prawidłowe.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Obawia się pani, że brała aspirynę w trakcie infekcji wirusowej, a to może zaszkodzić? To dotyczy tylko dzieci do 15 roku życia.Może pani spać spokojnie. Zastanawiam się jednak po co w ogóle pani ta aspiryna? Aspiryna pomaga i działa p-zakrzepowo u ludzi starych.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy