Problemy z laktacją i uczulenia na mleko modyfikowane

Dzien dobry.Karmie piersią.Mam mało pokarmu,w lewej piersi już w ogóle .Co robie-mleko ściągam co 3 godz,piję preparat Femaltiker, 2 l wody i tabl.Lactinatal.Efekt po 1,5 mies. o 20 ml więcej.Zaczęłam ściągać pokarm bo były podejrzenia ze córka nie dojada,od tego czasu oduczyła się picia z piersi tzn. ściągam mleko i podaje z butelki. Córka ma 4 miesiące.O przystawieniu jej do piersi nie ma mowy, pręży się i płacze.Ma wysypkę po Bebiko,Nan-kolki itd,więc moje mleko jest potrzebne.Prosze o POMOC

Milena Lubowicz

Myślę, że najlepiej byłoby skontaktować się z dyplomowanym doradcom laktacyjnym w Pani mieście. On najlepiej doradzi jak zwiększyć laktację i co może jeszcze pomóc.
Pozdrawiam