Problemy z łaskotaniem podczas seksu

Witam, mam problem takiego typu jak: podczas uprawiania seksu z moim partnerm gdy jest juz mi bardzo dobrze on mi pieści piersi a ja przerywam wszystko bo zaczyna mnie wszystko łaskotać, tak jest też podczas gdy on "bawi sie " moją łachtaczką gdy jest mi juz bardzo dobrze to przerywam bo zaczyna mnie to łaskotac. w czy, jest problem ??

Dzień dobry.

W miarę kontynuowania gry miłosnej potrzebujemy różnego sposobu pobudzania. Możliwe, że po "wstępnym" pieszczeniu potrzebuje Pani nieco bardziej intensywnych i "wyrazistych" pieszczot, bo te "wcześniejsze", zamiast podniecać, zaczynają łaskotać i zwyczajnie drażnić.

Pozdrawiam.