Problemy z logicznym myśleniem i brak emocji

witam. od pewnego czasu mam problem z takim normalnym myśleniem, jak myślę o czymś mam wrażenie jakby to było odległe lub nawet się nie wydarzyło ( np. sytuacja miała miejsce 10 minut temu a ja mam problem z wyobrazeniem sobie tego). ostatnio też zauważyłem u siebie brak emocji. zawsze byłem uśmięchnięty, cieszyłem się każdą chwilą a teraz, no nie wiem jakbym był pozbawiony jakichkolwiek uczuć. niedługo zaczyna się sezon Premier League, normalnie bym skakał z radości a teraz jakby to odeszło....

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by postawić jakąkolwiek diagnozę na podstawie zamieszczonego opisu. Zdecydowanie wymaga Pan jednak dokładniejszej diagnostyki pod kątem zaburzeń nastroju. Sugeruję ocenę psychologa lub lekarza psychiatry.

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!

Proponuję wizytę w poradni psychiatrycznej. Po badaniu, jeśli lekarz uzna za właściwe, zaproponuje właściwą formę terapii (psychoterapia/ farmakoterapia).

z poważaniem
Michał Kurek