Problemy z logicznym myśleniem i mówieniem u 28-latki

Dorosla corka, 28 lat, nigdy nie pracowala, spi, je, czesto nasluchuje rozmow. Tak wyglada jej zycie. Nigdy nie miala znajomych, nie umie zbudowac logicznych zdan, czesto nie rozumiemy jej, najczesciej wyje, placze. Prawie wogole nie mowi, Wykonuje proste prace w domu, typu sprzatanie. Zawsze w milczeniu, lub tylko zadaje pytania nieudolnie, jak dziecko. Nie rozumie wielu rzeczy, pytana o cos jest zmieszana,ukrywa sie jak ktos przychodzi do domu. Wzdycha.Sama nie wyjdzie z domu.C robic?

Warto skonsultować się ze specjalistami - psychiatrą i psychologiem, którzy dokładnie ocenią stan córki i wskażą najlepsze dla niej formy pomocy.

Witam,
takie zachowanie może wynikać z wielu przyczyn, warto skontaktować się z psychologiem z celu ich wyjaśnienia i znalezienia rozwiązania. Pozdrawiam.

Proszę się skonsultować z lekarzem psychiatrą i neurologiem, którzy pomogą postawić diagnozę i skierują na leczenie.

Dzień dobry,

Nie pisze czy córka funkcjonowała inaczej, czy powyższy opis jest czymś stałym czy pewną zmianą która nastąpiła ?
Obowiązkowo powinni Państwo udać się do lekarza psychiatry, celem diagnozy i podjęcia stosownego leczenia.