Problemy z logicznym myśleniem i wysławianiem się

witam nie wiem co mi jest, nigdy nie mialam ochoty na kontakty z rowiesnikami, odpychalam innych swoimi slowami, ktore sa negatywne, innych nie potrafie tworzyc, a nie chce taka byc. Mam 0 inteligencji, nie wiem co mowic, nigdy nie umie ulozyc pozytywnych lub rzeczowych zdan, jestem bezwyrazu, nudna, podporzadkowana,mam problem z bliskoscia, odrzucam innych I tylko narzekam nie wychodzac z domu, nie mam wyksztalcenia, nie kapuje co do mnie sie mowi, nie umie rozmawiac z nikim, mam ubogie slownic

Witam jak na osobę która jak to pani napisała ma ,0 inteligencję, dość dobrze opisała swoje odczucia czy wątpliwość co do funkcjonowania w społeczeństwie. Przyczyny wycofania niecheci a nawet wrogosci wobec innych ludzi moga byc różne stad warto zastanowic się nad wizyta u psychologa. Skoro szuka pani odpowiedzi na nurtujące panią pytania dotyczace wlasnego zycia zakladam ze motywacja do zmiany jest. Zachowania agresywn wycofanie moga wynikac z niskiej samooceny z leku z obawy przed porażką a moze taki sposob radzenia sobie z trudnosciami poznała pani w okresie dorastania. Przyczyn duzo dlatego zachęcam do skorzystania z pomocy w formie terapii. Zycze wytrwałości i pozdrawiam.

Witam, proszę koniecznie udać się na psychoterapie i przede wszystkim popracować nad samooceną. Nawet jeżeli zdolności komunikacyjne są Pani słabą stroną to zapewne ma Pani wiele mocnych stron które mogą być pomocne w relacji z innymi. Zachęcam do analizy samej siebie w gabinecie psychologa.Pozdrawiam

Jednak w wersji pisemnej potrafi się Pani komunikować. Być może trudności pojawiają się tylko w relacjach, a to by oznaczało zaburzenia społeczne a niekoniecznie ograniczone możliwości intelektualne. Proszę skorzystać z pomocy psychiatry i psychoterapeuty. Pomogą zdiagnozować i pokierują leczeniem.