Problemy z miesiączką przy tabletkach antykoncepcyjnych

Stosuję antykoncepcję po 21 dniach robię przerwę jak zawsze miesiączka jest punktualna 9 dni temu mi się skończyła kontynuuję antykoncepcję dalej az tu nagle znów miesiączka najpierw ropa teraz żywa krew, okropny ból podbrzusza i jajników częste oddawanie moczu i drżenie rąk trwa to już 3 dzien leje sie okropnie. 2 dni przed drugim krwawieniem miałam usg tran waginalnewyniki wyszły dobre,liczna ilość pęcherzyków wokół jajników rozmiary jajników..tabletki używam wciąż te same ?

Radzę pilnie z tym problemem udać się bezpośrednio do ginekologa. Taki stan może świadczyć o jakiś ostrym, zakaźnym tle zapalnym narządu rodnego.