Problemy z miesiączką, torbiele jajników i brązowe plamienia

Witam od 4 lat mam mam problemy z miesiączką ( 3- 5 miesięcy bardzo bolesna ) 2 lata temu maiłam torbiele na jajnikach które pękły . Mam powiększone jajniki które bardzo bolą . Od mieniąca mam brązowe plamienie ( brak ciąży ) . Co może być przyczyną tego plamienia , powiększonych jajników oraz opóźnionej miesiączki ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.