Problemy z miesiączką u 44-latki

witam,mam 44 lata i mam problemy z miesiaczka,mianowicie w sierpniu tego roku dostalam okres po 6-cio miesiecznej przerwie i od sierpnia znowu nie miesiaczkuje.Mam przy tym powazny problem ze zdrowiem,czy to juz nadeszlo u mnie przekwitanie,prosze o porade

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany brak miesiączki może być wynikiem rozpoczynającej się menopauzy. Niestety nie napisała Pani nic konkretnego o wspomnianych problemach ze zdrowiem. Schorzenia ogólnoustrojowe także mogą być przyczyną braku miesiączki. Sugeruję wizytę u specjalisty ginekologa.