Problemy z miesiączkowaniem po usunięciu torbieli jajnika

W 2009 roku przeszłam operacje uśnięcia torbieli z jajnika od 2 lat mam problemy z miesiączkowaniem . Od 9 miesięcy nie miesiączkuje Na własne ryzyko wzięłam duphaston(posiadałam od lekarz z wcześniejszych wizyt i wywoływań miesiączki) Od 4 dni bardzo boli mnie całe podbrzusze jajniki .. Nie wiem co się dzieje ? (Krwawienia nie ma) Czy mogłam coś uszkodzić ? Czy lepiej isć na pogotowie ? Mam 22 lata.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Koniecznie proszę niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą ginekologiem. Opisany przez Panią brak miesiączki oraz dolegliwości bólowe wymagają dokładniejszej diagnostyki, w tym przede wszystkim badania ginekologicznego oraz USG. Proszę nie zwlekać z wizytą! Jeśli ból nie ustąpi lub się nasili, proszę zgłosić się do najbliższej ginekologicznej izby przyjęć.