Problemy z migdałami a podawanie Amoksycyliny

Witam, od maja mam problem z migdałami, zapalenie migdałów ciągle nawraca. Stosowałam antybiotyki głównie amoksycylina z kwasem klawulanowym, raz xorimax. Po dwóch tygodniach lub miesiącu problem powraca. Laryngolog przepisał mi teraz Luivac, zastanawiam się czy kupowac ten lek, ponieważ są przeciwwskazania, gdy ma się chorobę z autoagresji. Od wielu lat mam niedoczynność tarczycy-hashimoto. Mam utrudniony kontakt z lekarzem, proszę o poradę, czy mogę zażywać Luivac.

Pan Dochtor jak skończył studia i ma dyplom lekarza i nie spał na wykładach, to powinien wiedzieć, że w chorobach z autoagresji nie podaje się leków immunostymulujący, które mogą zabić chorego! Proszę wydrukować tą moją odp. i pokazać Panu Dochtorowi.