Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 3 2 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z mową po operacji krwiaka mózgu

Mojemu tacie wykryto , krwiaka z głowie , poleżał kilka dni w szpitalu po usunięciu i wyszedł . Lekarze stwierdzili ze wszystko idzie w dobrym kierunku .Coś małego jeszcze zostało jednak ma to samo wchłonąć . Jednak po kilku dniach pobytu w domu pojawiły się problemy z mową . Brakuje mu słów jak ma coś powiedzieć , ma problem z wysławianiem się . Trudno się z nim porozumieć , ale jest w pełni świadomy i wszystko rozumie . W dodatku cierpi na cukrzyce , jeśli ma to znaczenie ... Czy to normalne?
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Rozwój intelektualny dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.

Zaburzenia mowy nigdy nie są normalne. Proszę napisać czy tata miał jakiekolwiek zaburzenia mowy zaraz po zabiegu czy pojawiły się dopiero teraz. Neurochirurg zajmuje się usuwaniem przeszkód z głowy dla niego mowa to drugorzędna sprawa. Cukrzyca nie wpływa w tym wypadku na mowę. Nie widzę epikryzy i trudno mi gdybać, najlepiej byłoby skonsultować się jak najszybciej z neurologiem. Jeżeli Pan chce proszę przesłać bardziej szczegółowe informacje na temat taty na mojego e-mail: gabinet@karliklogopedia.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy