Problemy z mową u dziecka a wskazania do zmiany szkoły

witam mam pytanie dotyczące mojego syna mieszkam w Irlandi moj syn ma problem z mową lekarze nie wiedzią co mu jest miał robione badania słuchu oczu nic nie wzkazuje na to ze to jest przyczyną .w zeszłym tygodniu miałam spotkanie z psychologami i zasugerowali mi zmiane szkoły ze szkoły normalnej na szkołe specjalnom,dostałam papiery z testem psychologicznym mojego syna prosze o kontakt ze mną ja bym zeskanował te dokumenty i odpowiedziała na wszystkie pytania moj meail

Jest dodatkowo możliwe, że trudności syna maja podłoże nie tylko intelektualne (skoro zastała zasugerowana szkoła specjalna), ale także psychologiczne, emocjonalne. Zachęcam do kontynuacji kontaktu z psychologiem i rozpoczęcia wspierania rozwoju syna.

Witaj!
proszę wziąć te papiery, które pani ma i udać się do poradni psychologiczno - pedagogicznej w Polsce aby porównać lub jeśli pani nie może to zadzwonić ale osobiście byłoby lepiej i poprosić o konsultacje . Najlepiej mieć diagnozę z dwóch źródeł. Chyba ,że może pani przyjechać w czasie wakacji i pójść z dzieckiem. Pozdrawiam