Problemy z myśleniem i wysławianiem się a interpretacja wyniku EEG

Proszę o Fachową interpretacje wyników EEG.Badanie wykonano podczas brania leków przeciwdepresyjnych.Opis:Czynność podstawowa utworzona z rejestrowanej głównie nad tylnym obszarem mózgu czynności alfa 9-11Hz do 30uV,licznych niskonapieciowych fal theta 4-6 Hz rejestr. zwłaszcza w odprowadzeniach przednich i nielicznych serii niskonapieciowej czynnosci beta.Fs i Hw nie wpływaja istotnie na zapis. mam ogromne problemy z mysleniem i wysławianiem sie. czy wg tego opisu moge miec takie problemy?

Podany opis EEG nie wykazuje istotnych odchyleń od normy, niewielkie zmiany; niskonapięciowe fale theta ; bez zmian napadowych po Hw i Fs.

" problemy z mysleniem i wysławianiem się" mogą być związane z zaburzeniami nastroju, moze też z wpływem leków
Warto przedyskutować z Lekarzem leczącym Pana