Problemy z nabraniem głębokiego oddechu, uderzenia gorąca i ucisk w klatce piersiowej

Miałam Robione Badania typu jak :krewTSH itp ekg kilka razy,rtg klatki,próba wysiłkowa,echo serca,spirometria i wszystko jest ok a od 5 miesięcy mam problem z nabraniem głębokiego wdechu na dodatek pojawiły sie inne objawy tj uczucie jakby mi brakowało powietrza w przełyku jakies dziwne uderzenia w odrębnie klatki ściskanie mocne jakby Mi Ktos Nadepnaza chwile czuje jak robi mi sie gorąco zaczynam cała drzeć,drętwieją mi ręce,tracę jakby kontrole nad swoim ciałem słabo mi co to moze byc? Pomóżcie mi

Jeżeli wszystkie badania są prawidłowe i nie znaleziono przyczyny dolegliwości należy pomyśleć o napadach lęku. W tym wypadku proszę zgłosić się na konsultację do psychiatry. Tylko specjalista będzie w stanie ustalić pochodzenie dolegliwości i wdrożyć odpowiednie leczenie.