Problemy z nabraniem pełnego wdechu, zawroty głowy i uczucie niepokoju a nerwica

witam mam taki problem trwa juz to 1,5 roku mianowicie mam problemy z nabraniem pełnego wdechu uczucie niepokoju zawroty głowy uczucie takiego czegos jak by cos działo sie poza mna dochodzi do tego czasami kołatanie serca osłabienie byłem u lekarza ekg ok wszystkie badania ok tarczycy niestwierdzono podejrzewam nerwice prosze o pomoc

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic /NFZ/ lub prywatnie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza