Problemy z nabraniem powietrza

Witam co to moze byc gdy np szybko sie schyle np zeby cos wsiąść szybko wykonam jakiś ruch w którym sie nachylić musze i odczuwam jakby mi ktoś w przełyku zabrał na chwile powietrze tzn jakby ktoś zatkał mi przełyk ? Robiłam rtg klatki gastroskopię,probewysilkowa byłam u kardiologa i wszystko jest ok, wszystkie badania krwi mam zrobione i jest ok, co to moze byc ? Odczuwam tez problem z nabraniem głębokiego wdechu

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało specyficzne i bez wykonania badań dodatkowych trudno jest mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Warto wykluczyć przyczyny pulmunologiczne i ortopedyczne kontaktując się z lekarzami powyższych specjalności. Być możę badanie TK klatki piersiowej wskaże przyczynę.