Problemy z nadciśnieniem i bólem głowy u 21-latka

Witam, ostatnio miałem problemy z nadciśnieniem i bólem głowy. Przy jakimkolwiek wysiłku dostawałem takiego bólu głowy z tyłu jakbym dostał pałką teleskopową w potylicę, ciśnienie 180/120. Czy to siedzenie na toalecie i "napinanie się" wiadomo w jakim celu - skok ciśnienia i ból głowy. Czy to stosunek z partnerką - to samo. Czy to noszenie węgla, czy to trening na siłowni (gdzie ja nigdy nie miałem problemu z nadciśnieniem i bólem głowy z tyłu). Udałem się z tym na pogotowie, następnie dostałem skierowanie do szpitala, została zrobiona mi tomografia głowy oraz badanie krwi. Tomografia nic nie wykazała, a krew była wręcz idealna! Lekarze puścili mnie do domu i przypisali mi nimesil na ból głowy. Kilka dni było już dużo lepiej, nosiłem węgiel, wygłupiałem się ze swoim dzieckiem, troszeczkę zacząłem bardziej udzielać się fizycznie. Lecz gdy myślałem, że już wszystko ok przyszedł czas gdy znowu siedząc na toalecie i "napinaniu się" uderzenie gorąca i bólu z tyłu głowy, wstałem i szybko zmierzyłem sobie ciśnienie kilka razy minuta po minucie. Pomiar 1. 150/85 Pomiar 2. 142/83 Pomiar 3. 133/74. O co chodzi z tymi skokami ciśnienia? Skoro neurolog nic nie znalazł, gdzie powinienem szukać pomocy? Co może mi dolegać? Pragnę dodać również, że używałem dwóch suplementów przez 3,5 tygodnia ćwicząc na siłowni. Mianowicie O-Bol BRAWN oraz deca-drolon 200. Odstawiłem je tydzień temu myśląc, ze to było przyczyną i nie biorę po dziś dzień. Nie wspominałem o tym żadnemu lekarzowi. A krew nie wykazała nic podejrzanego. Proszę o pomoc, martwią mnie te skoki ciśnienia.

Dzień dobry, stosowane przez Pana środki mogą mieć wpływ na powyższe dolegliwości. Proszę ich nie stosować, ani żadnych suplementów z niepewnego źródła, a gdyby sytuacja powtarzała się lub przedłużała proszę udać się do neurologa i kardiologa.