Problemy z nadmierną potliwością różnych partii ciała

Witam Mam poważny problem z nadpotliwością, nie wiem co mam już robić, na nadpotliwość cierpie od urodzenia najbardziej pocily mi sie dlonie, stopy, pupa, i pachy, jestem po operacji sympatektomii klatki piersiowej dłonie mi się nie pocą choć jak jest mi gorąco są lekko wilgotne, ogólnie teraz jest jeszcze gorzej poci mi się praktycznie całe ciało, gdy jest ciepło normalni ludzie chodzą w kurtkach ja w koszulce , bylem u endokrynologa mam zdrową tarczyce lekarz nie wie co może dolegać.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza wykonującego zabieg sympatektomii.