Problemy z nadmiernym apetytem przy odchudzaniu

Od roku czasu się odchudzam schudłam 28 kg.staram sie jesc tylko obiad i sniadanie czasem nie mam ochoty na jedzdnie.a czasem.mam wilczy apetyt nie wiem co z tym zrobić.prosze o pomoc.

Witam serdecznie. Taka sytuacja jest częstą przyszłością podczas stosowania diety. Jest to związane z wahaniami glukozy. Stąd też zleca się spożywanie regularnych posiłków.

Witam. Przyczyną nadmiernego apetytu mogą być wahania stężenia glukozy we krwi oraz spożywanie zbyt małej ilości węglowodanów. Zachęcam do spożywania zbilansowanych posiłków w regularnych odstępach czasu.
Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam na
http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska