Problemy z nadmiernym zarumienianiem twarzy w sytuacjach stresowych

Witam, od kiedy pamiętam zawsze miałam problem z rumieńcami. Jednak teraz problem się nasilił. Niezależnie od pogody moja twarz, a raczej prawy policzek jest czerwony, wręcz bordowy. Często zdarza mi się rumienić bez powodu np. podczas zwykłej rozmowy. Nie potrafię nad tym zapanować. W sytuacjach stresowych wyglądam jak przysłowiowy burak. Stosowałam różne środki do cery naczynkowej lecz nic mi nie pomogło i nie złagodziło objawów. Czy w ogóle jest jakiś sposób na pozbycie się rumienia?

Witam Panią,
Problem z rumieniem twarzy można zminimalizować przy zastosowaniu terapii cpl i zamykaniu laserowym naczyń.
Zabiegi przeprowadza się w serii 3- 5 zabiegów co 3 tygodnie.
Koszt jednego zabiegu na całą twarz to 500 zł zaś na same poliki to 350 zł.
Zapraszam serdecznie na bezpłatną konsultację i próbę laserową.
Pozdrawiam
Ania

Dzień dobry,

Z Pani opisu wynika, że mamy do czynienia z rumieniem. Należy mieć świadomość, że nie da się go zwalczyć poprzez stosowanie jedynie kremów. Najlepiej połączyć właściwą pielęgnację domową z terapią laserową.
Osobiście zdecydowanie polecam zabiegi laserem Gemini.
Zalecana jest seria około 4-6 zabiegów wykonywanych w comiesięcznych odstępach. Natomiast efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą i zapraszam na konsultację.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska
Kosmetolog