Problemy z nadwagą po operacji usunięcia guza mózgu

Mina rok jak jestem po operacji usuniecia guza mozgu i mam problemy z nadwaga bo tyje i chudne ,nawet bylem na diecie wazywno owocowej i dalej to stosuje a biore leki kture powoduja tycie czy to one powoduja i caly czas cwicze ,najbardziej ten brzuch mni denerwuje bo tak zwisa,jak go sie pozbyc a moze operacyjnie zrobic tylko gdzie i ile to kosztoje ,prosze o pomoc

Dzień dobry,

powodów z utrzymaniem prawidłowej wagi u Pana może być wiele. Dieta warzywno - owocowa powinna być stosowana pod kontrolą dietetyka, aby nie doszło do niedoborów oraz zbyt niskiej kaloryczności jadłospisu stosowanego na co dzień. Napisał Pan, że bierze leki powodujące tycie. Stosowanie ich powinno być wsparte odpowiednią dietą, niestety nie podał Pan żadnych szczegółów. Proszę skonsultować się z dietetykiem w celu ustalenia odpowiedniej diety, przy Pana aktywności fizycznej.

Pozdrawiam