Problemy z nadwrażliwością zębów

Witam, chłopak 24 lata. Mam problem z nadwrażliwościa jak mniemam. Górna jedynka i dwójka były 4 lata temu wypełnione po ubytku między sobą. Teraz odczuwam ból w tej okolicy, uniosły się dziąsła z tego co zauważyłem delikatnie odsłaniając szyjki zębowe i mam mega nadwrażliwość na gorące i zimne oraz nieustający ból, ale do zniesienia. Co robić? Smaruje już drugi dzień pasta elmex do zębów wrażliwych i colgate pro relief na nadwrażliwość. pierwszego dnia miałem mega przeszywajace bóle

Witam serdecznie,
Opisywane objawy sugerują inny problem niż nadwrażliwość. Koniecznie należy wykonać zdjęcie RTG, ponieważ postęp odsłaniania się szyjek jest niepokojący w tak krótkim czasie. Może być konieczność leczenia kanałowego któregoś z zębów, przyczyna może leżeć też w nawisie wypełnienia.