Problemy z nastrojem i odczuwaniem uczuć podczas odstawiania paroksetyny

Proszę o radę. Od trzech lat mam problemy z nastrojem. 7 miesięcy przyjmowałem paroksetynę oraz krócej pomocniczo xanax (neurastenia i depresja). Cały czas chodzę też na terapię. Od 3 tyg. odstawiam lek. Na początku pojawiła się ogromna energia i euforia (odczułem zmianę, bo na paroksetynie ciągle byłem senny). Teraz jestem agresywny, mam wrażenie, że wszystko wraca, najgorszy jest nagły brak uczuć. Inny lekarz twiedzi, że to chad, bo jestem niestabilny uczuciowo. Proszę o pomoc.

Dzień dobry,

Najlepiej omówić obecny stan z własnym psychoterapeutą, który ma wiedzę na jakim etapie leczenia psychoterapeutycznego Pan jest oraz jakie są efekty/objawy odstawiania leków. Przyczyn nowych objawów/niestabilności może być kilka, a najbardziej kompetentną osobą do ich określenia jest (są) osoba(y), która(e) zna (ją) Pana historię leczenia.