Problemy z nauką i oddawanie moczu w nocy u 13-latka

moj syn ma 13 lat zawsze słabo sie uczy z sprawdzianów zawsze ma 1 w nocy mi sika na dywan ma bardzo duzo stresu w organizmie tak jest od urodzenia w domu jest otoczony miłoscią nic mu nie brakuje ma krutką pamiec ciągle by siedział na komputerze co mam robic

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się z synem do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej lub Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży.

Sądzę, że warto, żeby syn objęty został opieką i pomocą psychologiczną i pedagogiczną. Będzie do pomoc zarówno dla syna jak i uzyska Pani wskazówki, jak wobec niego postępować. Jednocześnie zachęcam, zeby poszukała Pani wsparcia także dla siebie. Mogą to być indywidualne spotkania z psychologiem bądź grupa wsparcia dla rodziców. Pozwoli to Pani wzmocnić się a przez to skuteczniej pomagać synowi.