Problemy z nauką, wysławianiem się i zaburzenia pamięci

Od kilku lat mam problem z "mgłą mózgową". Codzienne czynności, nauka, sprawiają mi ogromne problemy. Nie potrafię się wysłowić, czasem w czasie mówienia całkowicie tracę wątek, bo nie wiem wiem do czego moja wypowiedź dąży. Mam problemy z pamięcią, mam wrażenie że nie wiem co czytam i nie wiem co ktoś do mnie mówi, jakbym nie potrafiła przetwarzać informacji. Czuję straszne otępienie. Od grudnia przyjmuję Euthyrox (Hashimoto), ale nie widzę żadnej poprawy. Co zrobić by przywrócić jasność mózgu?

Witaj, nie da się w prosty sposób odpowiedzieć na to pytanie, najlepiej żebyś umówiła się na wizytę do psychiatry (nic się nie martw, to taki lekarz jak każdy inny :) ) który pomoże Ci rozwiać wszelkie wątpliwości, pozdrawiam, Monika