Problemy z nawiązywaniem relacji z dziewczynami

Witam. Mam 20 lat i problem w relacjach z dziewczynami. Dopóki piszę to jest wszystko dobrze, lecz gdy umawiam się na spotkanie to nagle mam pustkę w głowie i nie potrafie rozmawiać na żaden temat, nawet na temat swoich pasji. Już dwie dziewczyny na ktorych mi zalezalo mnie przez to olały, a ja jestem już strasznie zdołowany.

Dzień dobry Panu. Dobrze, że się Pan umawia i nie poprzestaje na "znajomości" wirtualnej. Następny krok to przezwyciężenie Pana lęków. Proszę rozejrzeć się za treningiem interpersonalnym lub psychoterapią indywidualną lub grupową. To są formy pracy nad sobą - w realności. A tego Panu trzeba.
Pozdrawiam,
M.S-W.
http://www.psychoterapialodz.eu/

Witam, proszę udać się do psychoterapeuty i przepracować w rozmowie z nim swój problem. Pustka w głowie podczas spotkania jest najprawdopodobniej związana z dużym poziomem napięcia i kilka sesji może rozwiązać sprawę.Pozdrawiam