Problemy z nerwami i snem

Witam! Mam 23 lata, od jakiegoś roku mam problemy ze sobą, a dokładnie z nerwami i snem. Jeżeli chodzi o nerwy, to często wybucham i mowie rzeczy, ktorych potem zaluje, dodatkowo miewam leki, mimo ze niczego sie nie obawiam. bywam wulgarny i zaczepny. natomiast jezeli chodzi o sen (ja tego nie pamietam, opowiadaja mi bliscy) kopie nogami , przeklinam, czasami spaceruje. Jestem przekonany, ze to nerwica a nie parasomnia, bo leki na nia nie pomogly. zazywam teraz persen forte, co jeszcze zrobic ??

Witam
Problemy ze snem, z kontrolowaniem emocji
i napady złości są reakcją obronną ludzkiej psychiki
na lęk czy traumatyczne przeżycie.
Źródłem Pana problemów z kontrolowaniem emocji są
zapewne Pani przykre doświadczenia z przeszłości.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko
podczas osobistej konsultacji.
Najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny
i znalezienia właściwego rozwiązania problemu
jest terapia psychologiczna.
Pozdrawiam serdecznie

Witam Pana. Odpowiadając na pytanie z końca Pana postu doradzam bezpośredni kontakt z psychologiem. Umożliwi on (mam nadzieję) precyzyjną diagnozę Pana problemów oraz właściwą pomoc. Opisane przez Pana objawy i zachowania mogą świadczyć o rozregulowanym układzie nerwowym po doświadczeniu sytuacji traumatycznej. Żeby sprawdzić moją hipotezę potrzebuje Pan właśnie bezpośredniego kontaktu z psychologiem.
Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/