Problemy z nerwicą i depresją oraz myśli samobójcze

Bardzo proszę o pomoc...Choruję na nerwicę i depresję kilka lat.Bralam leki,ktore aktualnie odstawilam po konsultacji z lekarzem.2 razy probowalam psychoterapii z marnym skutkiem.Jestem agresywna,w napadach amoku potrafie zrobic wszystko...Biję mamę,szarpię ją,kopię,ciągnę za wlosy,ublizam,grożę.Nie mam sily zyc.Choroby mnie pokonuje.Codziennie placzę z bezsilnosci,niemocy,samotnosci.Ciagle mam mysli samobojcze,raz podjelam probę polykając leki,ale nie udalo sie.Nie daję rady z niczym...

Dzień dobry,

Nie pisze Pani jak długo była w leczeniu, kto przerywał terapię i z jakiego powodu.
Pomimo wcześniejszych prób, jak najbardziej namawiam na podjęcie psychoterapii u doświadczonego terapeuty (psychodynamicznej, psychoanalitycznej).
Może Pani również rozważyć leczenie na oddziale szpitalnym, w którym stosowana jest psychoterapia (niektóre z oddziałów - http://www.zaburzeniaosobowosci.pl/odzialy-stacjonarne/).

Witam,
nie wiem z jakiego powodu terapia została przerwana (i przez kogo). Sugerowałabym jednak ponownie podjęcie leczenia. Może warto z lekarzem prowadzącym zastanowić się nad podjęciem leczenia na oddziale szpitalnym stacjonarnym lub dziennym. Proszę też pamiętać o tym, że rezultaty psychoterapii przychodzą dopiero z czasem i pomimo przejściowych trudności nie warto przerywać leczenia.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl