Problemy z nieregularnymi miesiączkami

Witam! Zwracam się do Pani z prośbą o pomoc. Mam dwadzieścia lat i półrocznego synka. Od kiedy pamiętam mój okres nie był regularny. Owszem miewałam parę razy okres o zbliżonych odstępach czasu jednak zawsze po jakimś czasie przesuwał się znacząco. Teraz mam podobny problem. Okres spóźnia mi się tydzień. Z partnerem zawsze współżyjemy z zabezpieczeniem. Czy mam mieć obawy co do zajścia w kolejną ciążę, czy też nie panikować i wstrzymać się jeszcze z kupnem testu ciążowego. Z góry dziękuję.

Test ciążowy nie zaszkodzi przy nieregularnych miesiączkach kreślenie dni płodnych jest niemożliwe. Prosze zgłosic sie do ginekologa