Problemy z nietrzymaniem moczu po złamaniu kręgosłupa

Dzień dobry. Jestem po wypadku i miałem złamany kręgosłup w odcinku lędźwiowym i stabilizowany metalem. Mam problem z trzymaniem moczu, a dokładniej to nie jestem wstanie go kontrolować. dodam, że mam 30 lat i nie chce zostać do końca życia z cewnikiem. Czy jest jakas szansa na poprawę, czy już tak mi zostanie? Są może na to jakieś leki lub operacja która poprawi ten stan?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej problem nietrzymania moczu jest powikłaniem przebytego urazu. W celu określenia ewentualnego rokowania konieczne jest zbadanie oraz ocena wyników badań dodatkowych. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
małe szanse na poprawe ale można spróbować farmakologicznie, zgłoś sie do urologa, on będzie wiedział jakie to leki
pozdrawiam