Problemy z niską samooceną i poznaniem partnera

Witam..aktualnie każdy weekend spędzam samotnie i mam już naprawdę tego po dziurki w nosie.:( Aktualnie każdy sobie życie układa a ja siedzę sama w domu bo nie mam nawet partnera. Żaden mnie do tej pory nie chciał to już raczej nikt nie zechce. Męczy mnie to, że nie mam się do kogo odezwać. Nie jestem atrakcyjna, ale na razie nie mam pieniędzy żeby to zmienić.Gdzie można znaleźć mężczyznę, któremu nie zależy tylko na seksie? Czy wszyscy są już zajęci i dla mnie nikogo nie ma?

Witam. Trzeba wychodzić z domu a nie w nim siedzieć bo meżczyznę można znaleźć wszędzie. Oczywiście nie jest to takie proste, trafić na tego odpowiedniego. I czasami zajmuje to wiele lat. Są też możliwości przez internet, ale z tym to różnie jest. Poza tym nie jest pani stara, jest młodą kobietą a co do wyglądu to można tanimi spsosobami poprawić swój wygląd, kosmetyki nie są aż tak drogie.

W Pani przypadku warto zrewidować pewne postawy i zachowania. Drogą internetową jednak jest to niemożliwe. Zachęcam do pełnej konsultacji psychologicznej.