Problemy z objadaniem się niezdrowym jedzeniem

Od jakiegoś czasu staram się być na diecie. Odżywiam się zdrowo. Poznałam w wakacje przystojnego chłopaka. To była chwilowa znajomość, ale bardzo mnie dowartościowała. Traktował mnie jako wyjątkową i ładną dziewczynę(nie jestem zakochana). Od tamtego czasu przestałam na siebie uważać z jedzeniem. Nie mogę przestać się objadać. Byłam niezauważana i zawsze pulchna, więc bardziej trzymałam się diety, ale po tym spotkaniu. Im bardziej chcę przestać, tym więcej jem. Pomocy

Witam.Popieram poprzedniczkę i proponuję udać się do psychologa który będzie się specjalizował w zaburzeniach odżywiania.Pozdrawiam

Witam!

Zachęcam do konsultacji z lekarzem, który specjalizuje się zaburzeniami odzywiania.

Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska