Problemy z obudzeniem się rano i przewlekłe zmęczenie oraz słaba pamięć

Witam otóż byłem u wielu lekarzy i nic to nie dało ..Chodzi oto że mam problemy bardzo duże z obudzeniem się rano,ciągłe zmęczenie,słaba pamieć,bolące stawy,(boreliozy niema ),paraliż senny dosyć często,puchnące dłonie i stopy i twarz ,żyje żeby przeżyć do wieczora.Ras dostałem leki pomogły na dwa dni następnie nic.Byłem bardzo energiczny po tych lekach miałem ochotę wszystko zrobić ale to trwało tylko 2 dni ...biorę witany,nie pije,nie palę,kawę dosyć rzadko piję. od paru lat tak się czuję

Witam,
nie pisze Pan nic o nastroju, a myślę, że jest to ważna informacja niezbędna do postawienia diagnozy, tak czy inaczej zalecam udanie się do psychologa, psychoterapeuty. To co Pan pisze, może wskazywać na problem z nadmiarowym, dającym somatyczne objawy przeżywaniem lęku, smutku. Jeśli lekarze wykluczają fizjologiczne przyczyny Pańskich dolegliwości tym bardziej zachęcam do wizyty w gabinecie psychoterapeutycznym.
Pozdrawiam serdecznie

Brak wskazania na somatycznie podłoże trudności może sugerować zaburzenia lękowe, nerwicowe. Tzn objawy nie wynikają z zaburzeń somatycznych, ale emocjonalnych. Zachęcam do głoszenia się do psychologa, psychoterapeuty, przyjrzenia się sobie i swojemu funkcjonowaniu oraz rozpoczęcia psychoterapii.