Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 4 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z oczami przy stosowaniu Aknenorminu

witam, biore Aknenormin , dawka 60 mg/ dobe , bardzo często mam problemy z oczami, suchość, pieką, rano nie można ich dobrze otworzyć, czasami wydaje się że tracę ostrość widzenia. Czy te objawy miną po zakończeniu kuracji ?
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Leczenie kurzajek

Kurzajki to nieestetyczne zmiany, które pojawiają się na skórze. W jaki sposób można je leczyć? Na ten temat wypowiada się Agnieszka Bańka-Wrona, lekarz medycyny estetycznej.

Suchość i pieczenie oczu występuje w różnym stopniu u większości osób, leczonych tym lekiem. Jest to zjawisko spodziewane i mija po zakończeniu leczenia. Dla poprawy komfortu można zastosować różne preparaty do nawilżania oka, np. Panthenol Eye żel formy Bayer, lub inne, wedle gustu.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety