Problemy z odchudzaniem pomimo przestrzegania zdrowej diety

Witam. Mam 21 lat, 176cm wzrostu i 69kg wagi. Chciałabym schudnąć 6kg. Ćwiczę 5 razy w tygodniu po 40-50min. Jem co 3-4 godziny. Czasami zdarzy mi się coś podjeść miedzy posiłkami. Nie jem słodyczy, nie sole, nie jem fast foodów, bardzo rzadko jem białe pieczywo, zazwyczaj chleb słonecznikowy albo bułki z ziarnem. Staram się jeść dużo owoców i warzyw. Pije ok 1l wody mineralnej niegazowanej dziennie. Od 4 miesięcy tak się odżywiam i ćwiczę. I nie mogę schudnąć? Co robię źle?

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska

Witam Panią,
W tym momencie ciężko jest określić co robi Pani źle, że waga nie spada. Z opisu wynika że ma Pani świadomość żywieniową. Zaprosiłabym Panią na konsultację dietetyczną aby dokładniej przyjrzeć się problemowi. Wykonałybyśmy też odpowiednie pomiary składu ciała. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana zachęcam do kontaktu.

tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk