Problemy z odczuwaniem przyjemności seksualnej

Witam, mam 22 lata i problem z odczuwaniem przyjemności seksualnej. (Problem ten, jest ze mną od 5lat...) Chcę się kochać ze swoim partnerem,odczuwam podniecenie, ale kiedy partner zaczyna penetrację, to nie czuję niczego, jest mi to obojętne, nie potrafię odczuwać jakiejkolwiek przyjemności...Badałam się kilkukrotnie u ginekologa i jestem w 10000% zdrowa. Nie obawiam się ciąży, niczego.Nie wiem co jest nie tak,skoro go pożądam i kocham i mówię mu co mnie podnieca.

Proponuję rozważyć wizytę u doświadczonego seksuologa. W pobliskiej Łodzi jet Pani dr A.Robacha, seksuolog i psychiatra, konsultant dla regionu łodzkiego.
Prawdopodobnie są możliwe wizyty także na NFZ. Pozdrawiam i życzę poprawy. JW, Poznań.