Problemy z odczuwaniem przyjemności z seksu

Współżyjemy z dziewczyną od około pół roku. Jestem jej pierwszym facetem i mimo tego że nie zostałem ubogo wyposażony przez naturę, nawet trochę powyżej średniej ona twierdzi że nic nie czuje, że nie odczuwa żadnej przyjemności z seksu, natomiast przy pieszczotach oralnych czy masturbacji nie ma tego problemu. Co może być tego powodem? I jak temu zaradzić?

Przeżywania orgazmu pochwowego kobieta się uczy, a to wymaga nieco czasu. Jest pan jej pierwszym facetem, więc może tak być, że jej ciało jeszcze się nie nauczyło więc czerpanie frajdy z tej klasycznej formy współżycia. Warto zadbać o grę wstępną i być może wypróbować różne pozycje - któraś okaże się dobrym położeniem.

Głęboką penetrację bardzo lubi także część kobiet, ale dla wielu jest ona mniej atrakcyjna niż dla mężczyzn. Dzieje się tak dlatego, że najbardziej wrażliwe na bodźce części kobiecej pochwy znajdują się u wejścia i zaraz na początku kanału pochwy. Im głębiej, tym kobiece tkanki są mniej wrażliwe.Czasami kobiety odczuwają większą przyjemność ze stymulowania łechtaczki, która jest bardziej ukrwiona. Penetracja pochwy nie zawsze jest przyjemna i może nawet doprowadzać do bólu. Dopasowanie seksualne jest ważne ale tego też trzeba się nauczyć, jeżeli spróbujecie porozmawiać ze sobą o swoich potrzebach i oczekiwaniach - znajdziecie sposób na satysfakcjonujące życie seksualne.