Problemy z oddawaniem moczu i ból nerki

Witam,od kilku dni mam problem z oddawaniem moczu.tz. oddaje mocz ale w chwili kiedy już skończę mam uczucie,że znów mi się chce do toalety,ale nie mogę już nic zrobić, dodatkowo zaczęła mnie boleć prawa nerka (tak myślę,że to ona ) nie wiem o co chodzi,cały czas mam uczucie ,że od kilku dni nie oddawałam moczu i ,że zaraz się "posikam" proszę o pomoc
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Opisane objawy mogą świadczyć o toczącej się infekcji dróg moczowych. Należy wykonać badanie ogólne moczu i zgłosić się na konsultację do lekarza rodzinnego.
Do czasu otrzymania wyników należy przyjmować dużo płynów i zakupić preparat zawierający wyciąg z żurawiny (np. Żuravit, Urinal), które niwelują stan zapalny w obrębie układu moczowego.