Problemy z oddawaniem moczu i ból penisa?

Witam. Około miesiąc temu miałem hemoroidy a teraz mam problemy z kroczem bo tam mnie szczypie!! Myje tam codziennie przy wypróżnianiu się również myje i kremuje tam kremem sudocrem a jakim innym kremem to smarować?? A też mam problemy z oddaniem moczu zawsze wieczorem gdy już leże w łóżku a po 3 razem jak pójdę to oddam mocz?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje koniecznie udac się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.