Problemy z oddawaniem moczu w miejscach publicznych

Witam od 15r życia morduje się z tym,że nie mogę sie wysikać w miejscach publicznych tylko w domu lub na stacji paliw(tam dla tego,ze wiem,że mało ludzi jest i nikt mi nie wejdzie) nie da się z tym żyć..bo boje się gdziekolwiek jechać..szukam lasów po drodze itp z dala od ludzi.Np w galerii itp nie dam rady się wysikać.Albo jak ktoś mi wejdzie od razu mogę wyjść.Brałem różne tabletki od lekarzy psychiatrów i nic nie pomaga..a nawet robi się gorzej.Już z domu boje się o to wyjść

Jest to jedna z form fobii społecznej. Proszę nie faszerować się lekami, bo to nie działa na źródło Pana problemu - a przez to nie może się PAn tych trudności pozbyć. Proszę zgłosić się na terapię do specjalisty (psychoterapeuty, psychologa) pracującego w nurcie poznawczo-behawioralnym. W tym bowiem nurcie istnieją bowiem metody, które mogą efektywnie Panu pomóc. Pozdrawiam.

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam.
Nie sądzę żeby leki pomogły Panu w tym przypadku na dłuższą metę. Doskonałym i bardzo skutecznym rozwiązaniem dla tego typu fobii jest terapia w nurcie poznawczo-behawioralnym, gdzie przy użyciu odpowiednich technik psychoterapeuta pomoże Panu uporać się z tym problemem.

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Michał Pyter
http://michalpyter.com

Sugeruję kontakt z psychologiem. Jeśli dokonał Pan już konsultacji lekarskich i nic one nie przyniosły, to problemy o których Pan pisze mogą być w rzeczywistości Pana reakcją na nieuświadomione konflikty, które trzeba odkryć by móc sobie z nimi radzić. Aby to jednak zrobić potrzeba najpierw uzyskać sporo informacji i zbudować odpowiednią relację z terapeutą.