Problemy z oddawaniem stolca u 3-miesięcznego dziecka

Dziecko 3msc ma problemy z kupka. Byla na mleku nan, humana, bebilon, obecnie neocapte lcp. Bylismy u alergolog dostala dodatkowo laximed. Bylam u roznych pediatrow i kazdy mowii aby czekac ze wszystko sie unormuje w 4badz5miiesiacu. Dziecko dostaje co 5 dzien pol czopku bo inaczej nie ma kupy. Dziecko sie prezy widac ze brzuszwk boli ii jest nie spokojna. Moze wkoncu ktos mi powie co moge zrobic bo niechce ciagle podawac czopka, a pediatrzy nic nie robia to gdzie mam sie udac. Bezsilna mama ;(

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza specjalisty gastroenterologa dziecięcego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.